• POHLED DO KRAJINY

123 | POHLED DO KRAJINY

HONSA Jan (1876 Tisová u Vysokého Mýta - 1937 Polička)

Olej na lepence, 66 x 97,5 cm, rámováno, datace – okolo r. 1910.

  • dosažená cena: 64 000 CZK