097 | BUBLINY A STIGMA

    DOKOUPIL Jiří George (1954)

    Inkoust na kartonu, 100 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 2002, signováno vpravo dole Dokoupil 2002, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 310 000 CZK