102 | LESNÍ POTOK

    DRTIKOL František (1883 Příbram - 1961 Praha)

    Olej na dřevěné desce, 48 x 58 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole Drtikol 1950.
    Posoudil a pravost potvrdil znalec Drtikolova díla pan Stanislav Doležal.

    • dosažená cena: 42 000 CZK