086 | SEN

    DRTIKOL František (1883 Příbram - 1961 Praha)

    Olej na kartonu, 31,5 x 36 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole Drtikol 1940.
    Posoudil a pravost potvrdil znalec Drtikolova díla pan Stanislav Doležal.

    • dosažená cena: 110 000 CZK