022 | PORTRÉT ŽENY

    EBERL František Zdeněk (1888 Praha - 1962 Paříž)

    Olej na plátně, 40,5 x 33 cm, datace – 1940–1945, signováno vpravo uprostřed FZ Eberl.
    Gerald Weinpolter, Mag. Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, Catalologue Raisonné, No. G519.

    • dosažená cena: 74 000 CZK