• ŽENA S ODHALENÝM RAMENEM

022 | ŽENA S ODHALENÝM RAMENEM

EBERL František Zdeněk (1888 - 1962)

Olej na lepence, 38,5 x 30,5 cm, rámováno, datace – 1950 – 1955, signováno vlevo uprostřed FZ.
Eberl.
Gerald Weinpolter, Mag. Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, Catalologue Raisonné, No. G. 583.