103 | LOĎKY NA BŘEHU

    EMLER František (1912 - 1992)

    Olej na sololitové desce, 33,5 x 98 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole F. Emler.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 80.