018 | TŮNĚ V POLABÍ

    ENGELMÜLLER Ferdinand (1867 – 1924)

    Olej na kartonu, 32 x 47,5 cm, rámováno, datace okolo r. 1895.
    Zezadu je obraz opatřen přípisem s určením a potvrzením pravosti díla synem, také potvrzení pravosti díla Jednotou umělců výtvarných v Praze.

    • dosažená cena: 38 000 CZK