• TŮNĚ V POLABÍ

018 | TŮNĚ V POLABÍ

ENGELMÜLLER Ferdinand (1867 – 1924)

Olej na kartonu, 32 x 47,5 cm, rámováno, datace okolo r. 1895.
Zezadu je obraz opatřen přípisem s určením a potvrzením pravosti díla synem, také potvrzení pravosti díla Jednotou umělců výtvarných v Praze.

  • dosažená cena: 38 000 CZK