028 | CEMENTÁRNA

    FAMÍRA Emanuel (1900 Hlinsko - 1970 Praha)

    Olej a písky na dřevě, 115 x 150 cm, rámováno, datace 1932, signováno vlevo dole FAMÍRA.

    • dosažená cena: 38 000 CZK