091 | HORSKÁ KRAJINA

    FAMÍRA Emanuel (1900 - 1970)

    Olej na plátně, 60 x 105 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA, zezadu na plátně opatřeno štítkem: Majetek Galerie hl. m. Prahy, čís. evid. D – 35.
    Provenience:
    Restituce z GHMP.