019 | ŠAMOTKA

    FAMÍRA Emanuel (1900 - 1970)

    Olej na plátně, 33 x 79 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole FAMÍRA 41, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.

    • dosažená cena: 10 000 CZK