• ŠAMOTKA

019 | ŠAMOTKA

FAMÍRA Emanuel (1900 - 1970)

Olej na plátně, 33 x 79 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole FAMÍRA 41, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.

  • dosažená cena: 10 000 CZK