017 | PŘI SKLENIČCE

    FEIGL Bedřich (1884 - 1965)

    Olej na plátně, 47 x 57 cm, rámováno, datace – okolo r. 1910, signováno vlevo dole Feigl.

    • dosažená cena: 120 000 CZK