• PŘI SKLENIČCE

017 | PŘI SKLENIČCE

FEIGL Bedřich (1884 - 1965)

Olej na plátně, 47 x 57 cm, rámováno, datace – okolo r. 1910, signováno vlevo dole Feigl.

  • dosažená cena: 120 000 CZK