057 | HRADČANY OD KAMPY

    FEIKL Stanislav (1883 Dolní Sytová u Semil - 1933 Praha)

    Olej na plátně, 57 x 72 cm, rámováno, signováno vpravo dole S. Feikl.

    • dosažená cena: 25 000 CZK