144 | KRAJINA S LOĎKOU

    FIALOVÁ Gabriela

    Olej na dřevěné desce, 20,5 x 27,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo dole Gabriela Fialová 19.

    • dosažená cena: 2 200 CZK