067 | KRAJINA OD OBŘIC

    FILLA Emil (1882 Chropyně - 1953 Praha)

    Tuš na papíře, 22 x 108 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1951, signováno vpravo dole Emil Filla 51 spolu s přípisem s určením.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11. 2015, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
    Čestmír Berka - Emil Filla, Krajina českého středohoří, Státní nakladatelství krásné literatury a umění, 1964, str. 56,57, č. 40.

    • 80 000 CZK - 120 000 CZK