012 | U VLASTISLAVI

    FILLA Emil (1882 - 1953)

    Kombinovaná technika na papíře, 16 x 76 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1952, signováno dole uprostřed Emil Filla 52 spolu s přípisem s určením.
    Konzultováno s PhDr. Karlem Srpem.

    • dosažená cena: 82 000 CZK