• U VLASTISLAVI

012 | U VLASTISLAVI

FILLA Emil (1882 - 1953)

Kombinovaná technika na papíře, 16 x 76 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1952, signováno dole uprostřed Emil Filla 52 spolu s přípisem s určením.
Konzultováno s PhDr. Karlem Srpem.

  • dosažená cena: 82 000 CZK