080 | VSTUP HERAKLŮV NA TRŮN

    FILLA Emil (1882 - 1953)

    Lept na papíře, 41,4 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno vpravo dole Emil Filla.
    Čestmír Berka, Emil Filla, Praha 1969, s. 163