113 | KRAJINA

    FREMUND Richard (1928 – 1969)

    Akvarel a tužka na papíře, 19,5 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1961, signováno vlevo dole Fremund.
    Chmelařová Marcela, Hlaváček Luboš, Richard Fremund, Retro gallery, Praha, 2014, str. 192.

    • dosažená cena: 18 000 CZK