100 | INVERZNÍ ROMANTIKA

    GERBOC Martin (1971)

    Sítotisk a kombinovaná technika na papíře, 70 x 50 cm, rámováno, datace 2011, signováno vpravo dole IV. 2011 Martin Gerboc, č. tisku 1/35.