• BEZ NÁZVU

056 | BEZ NÁZVU

GROSS František (1909 - 1985)

Kombinovaná technika na papíře, 26 x 22,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vlevo nahoře F. GROSS 46.
Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.

  • dosažená cena: 26 000 CZK