037 | FIGURY

    GROSS František (1909 - 1985)

    Olej na kartonu, 35,5 x 26 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole F. Gross 47.
    Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.

    • dosažená cena: 160 000 CZK