• FIGURY

037 | FIGURY

GROSS František (1909 - 1985)

Olej na kartonu, 35,5 x 26 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole F. Gross 47.
Konzultováno s Dr. Janem Vykoukalem.

  • dosažená cena: 160 000 CZK