153 | KOMPOZICE (ROZHOVOR)

    GROSS František (1909 - 1985)

    Litografie na papíře, 52,5 x 39,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1980, signováno vpravo dole F. GROSS 80, list č. 37/50.

    • dosažená cena: 4 000 CZK