119 | OKŘÍDLENÁ

    GROSS František (1909 - 1985)

    Litografie na papíře, 49 x 37 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1983, signováno vpravo dole F. Gross 83, list č. 49/60.
    Machalický J., Zeman M., František Gross, Soupis grafického díla, Galerie Moderna, Praha 2009, str. 198, soupis č. 476.