002 | CESTA VESNICÍ

    GRUBER Ivan (1929)

    Olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, datace 1960, signováno vpravo dole GRUBER 1960, zezadu opatřeno štítkem Ustředního Svazu ČS. výtvarných umělců.