071 | ČLOVĚK NA SILNICI

    GRUS Jaroslav (1891 - 1983)

    Olej na plátně, 47,5 x 62 cm, rámováno, datace 1925, signováno vlevo dole J. Grus 1925, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2015, s. 602.