• KRAJINA-POLE

116 | KRAJINA-POLE

GRUS Jaroslav (1891 – 1983)

akvarel a tempera na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole J.Grus.

  • dosažená cena: 26 000 CZK