094 | ŘÍP

    GRUS Jaroslav (1891 Pardubice - 1983 Praha)

    Olej na lepence, 48,5 x 63 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vlevo dole Jaroslav Grus.

    • dosažená cena: 36 000 CZK