074 | Z JIZERSKÝCH HOR

    GRUS Jaroslav (1891 - 1983)

    Olej na plátně, 110 x 130 cm, rámováno, datace 1971, signováno vpravo dole J. Grus.

    • dosažená cena: 26 000 CZK