• PANÍ MATHIEU

078 | PANÍ MATHIEU

GRYGAR Milan (1926)

Tuš na papíře, 88 x 62 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1989, signováno zezadu MILAN GRYGAR 1989.
Minimum 70s/80s Grygar, Malich, Hilmar, Kyncl, Galerie European Arts Investments, Praha, 6. 6. 2017 - 31. 8. 2017.