• ČTENÁŘKA

082 | ČTENÁŘKA

GUTFREUND Otto (1889 - 1927)

Patinovaný bronz, výška 10 cm, značeno na boku Gutfreund, opatřeno kovoliteckou značkou J. Bartáka.
Opatřeno potvrzením autenticity díla od doc. PhDr. Jiřího Šetlíka.
Provenience:
Sbírka rodiny Oldy Kokoschky-Palkovské.
Jiří Šetlík, Václav Erben, Otto Gutfreund, Národní galerie v Praze, Praha 1995, str. 260, č. 307.

  • dosažená cena: 260 000 CZK