082 | ČTENÁŘKA

    GUTFREUND Otto (1889 - 1927)

    Patinovaný bronz, výška 10 cm, značeno na boku Gutfreund, opatřeno kovoliteckou značkou J. Bartáka.
    Opatřeno potvrzením autenticity díla od doc. PhDr. Jiřího Šetlíka.
    Provenience:
    Sbírka rodiny Oldy Kokoschky-Palkovské.
    Jiří Šetlík, Václav Erben, Otto Gutfreund, Národní galerie v Praze, Praha 1995, str. 260, č. 307.

    • dosažená cena: 260 000 CZK