• SPÍCÍ

091 | SPÍCÍ

HÁJEK Miloslav (1927 - 2010)

Uhel na papíře, 50 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vlevo dole Hájek 58.
Hájek Miloslav - Malba, sochy, kresby, Galerie Maldoror, Praha, 12. 12. – 2007 – 26. 1. 2008.
Lahoda Vojtěch, Hájek Miloslav - Malba, sochy, kresby, Galerie Maldoror, Praha, 2007, str. 40.

  • dosažená cena: 18 000 CZK