152 | HORSKÁ KRAJINA S MLÝNEM

    HAVRÁNEK Bedřich (1821 – 1899)

    Kombinovaná technika na papíře, 27 x 38,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole HawráneK, zezadu opatřeno štítkem Waldesovy obrazárny č. 241 a razítkem NG v Praze.
    Posoudil a pravost potvrdil prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

    • dosažená cena: 50 000 CZK