005 | NOTRE DAME

    HEJNA Václav (1914 - 1985)

    Olej na plátně, 53 x 61 cm, rámováno, signováno vpravo dole Hejna Paris, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 18 000 CZK