106 | PAŘÍŽ

    HEJNA Václav (1914 - 1985)

    Olej na plátně, 53 x 61 cm, rámováno, datace 1949, signováno vpravo dole Hejna Paris, na rubu autorsky značeno Notre Dame Paris, číslo 25.