075 | AUTOPORTRÉT JAKO KLAUN

    HLINOMAZ Josef (1914 - 1978)

    Tempera na kartonu, 32,5 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1942, signováno
    vlevo dole Hlinomaz 42.
    Josef Hlinomaz Malující šašour, Galerie U Betlémské kaple, 3. - 27.11. 2011;
    Josef Hlinomaz, Galerie Františka Drtikola Příbram, Vzpomínky na budoucí Příbram, 2012, Příbram;
    Josef Hlinomaz Obrazy, MK Uničov 4. 6. 2013 - 2. 9. 2013, Uničov;
    Majoucta, pane Hlinomaz, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014, Havlíčkův Brod;
    Josef Hlinomaz herec a malíř, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, Prácheňské muzeum v Písku, 5. 6.-1. 8. 2014;
    Josef Hlinomaz, Elektrifikace vesmíru, European Arts Investments, Praha, srpen - září 2014.

    • dosažená cena: 62 000 CZK