119 | NA GOLFU

    HLINOMAZ Josef (1914 – 1978)

    Akvarel a propisovací tužka na papíře, 24,5 x 29,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno vpravo dole HLINOMAZ 75.
    Josef Hlinomaz Malující šašour, 3. - 27.11. 2011, Galerie U Betlémské kaple (výstavní razítko);
    Josef Hlinomaz, Vzpomínky na budoucí Příbram, 2012, Galerie Františka Drtikola Příbram;
    Josef Hlinomaz, Obrazy, MK Uničov, 4. 6. 2013 - 2. 9. 2013;
    Josef Hlinomaz, Majoucta, pane Hlinomaz, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě;
    Josef Hlinomaz, herec a malíř, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, 5. 6.-1. 8. 2014, Prácheňské muzeum, Písek;

    • dosažená cena: 48 000 CZK