118 | NA PLESE

    HLINOMAZ Josef (1914 – 1978)

    "Kombinovaná technika na lepence, 15 x 24 cm, rámováno, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole Hlinomaz 72.
    Josef Hlinomaz Malující šašour, Galerie U Betlémské kaple, 3. - 27. 11. 2011;
    Vzpomínky na budoucí Příbram, Galerie Františka Drtikola, Příbram, 2012;
    Josef Hlinomaz: Obrazy"" - Uničov, MK Uničov 4. 6. 2013 - 2. 9. 2013;
    Majoucta, pane Hlinomazv, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014; Josef Hlinomaz, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, Prácheňské muzeum v Písku, 5. 6.-1. 8. 2014;
    Josef Hlinomaz, Elektrifikace vesmíru, European Arts Investments, srpen – září 2014."

    • dosažená cena: 34 000 CZK