120 | KLAUN S ČERVENOU GUĽOU

    HLOŽNÍK Vincent (1919 – 1997)

    Olej na lepence, 77,5 x 28,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Hložník.

    • dosažená cena: 80 000 CZK