• KLAUN S ČERVENOU GUĽOU

120 | KLAUN S ČERVENOU GUĽOU

HLOŽNÍK Vincent (1919 – 1997)

Olej na lepence, 77,5 x 28,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Hložník.

  • dosažená cena: 80 000 CZK