113 | ŽENA NA PLÁŽI

    HNĚVKOVSKÝ Jaroslav (1883 - 1956)

    Olej na skle, 75 x 101,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno zezadu JAR. HNĚVKOVSKÝ 1945.