• KRAJINA ARCHITEKTURA

125 | KRAJINA ARCHITEKTURA

HODONSKÝ František (1945)

Olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, datace 1989, signováno vlevo dole HODONSKÝ 89, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.

  • dosažená cena: 19 000 CZK