125 | KRAJINA ARCHITEKTURA

    HODONSKÝ František (1945)

    Olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, datace 1989, signováno vlevo dole HODONSKÝ 89, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.

    • dosažená cena: 19 000 CZK