079 | KRAJINA Z WALESU

    HODONSKÝ František (1945)

    Olej na plátně, 95 x 95 cm, datace 1991, signováno vpravo dole HODONSKÝ 91, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 29 000 CZK