098 | KRAJINA

    HOFFMAN Vlastimil (1881 - 1970)

    Uhel na papíře, 45 x 63 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Vl. Hoffman.

    • dosažená cena: 20 000 CZK