• KRAJINA

098 | KRAJINA

HOFFMAN Vlastimil (1881 - 1970)

Uhel na papíře, 45 x 63 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Vl. Hoffman.

  • dosažená cena: 20 000 CZK