134 | DIVADELNÍ LÓŽE

    HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

    Tuš na papíře, 13 x 13 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1925, signováno vpravo dole AH 1925.
    Provenience:
    Z rodiny autora.

    • dosažená cena: 12 000 CZK