• DIVADELNÍ LÓŽE

134 | DIVADELNÍ LÓŽE

HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

Tuš na papíře, 13 x 13 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1925, signováno vpravo dole AH 1925.
Provenience:
Z rodiny autora.

  • dosažená cena: 12 000 CZK