132 | KRAJINA – PERIFÉRIE – ZVÍŘATA

    HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

    Tuš na papíře, 32 x 43 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vpravo dole AH 57.
    Provenience:
    Z rodiny autora.

    • dosažená cena: 30 000 CZK