• KRAJINA – PERIFÉRIE – ZVÍŘATA

132 | KRAJINA – PERIFÉRIE – ZVÍŘATA

HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

Tuš na papíře, 32 x 43 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vpravo dole AH 57.
Provenience:
Z rodiny autora.

  • dosažená cena: 30 000 CZK