023 | LES MALHEURS DE SOPHIE (NEŠTĚSTÍ MALÉ ŽOFIE)

    HOFFMEISTER Adolf (1902 - 1973)

    Koláž na papíře, 18 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole AH 63, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.

    • dosažená cena: 22 000 CZK