135 | NAPOLEÓN

    HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

    Tuš na papíře, 16 x 11 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 20. léta 20. st.
    Provenience:
    Z rodiny autora.

    • dosažená cena: 10 000 CZK