• NAPOLEÓN

135 | NAPOLEÓN

HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

Tuš na papíře, 16 x 11 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 20. léta 20. st.
Provenience:
Z rodiny autora.

  • dosažená cena: 10 000 CZK