• ORCHESTR DONA PARKERA

131 | ORCHESTR DONA PARKERA

HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

Tuš na papíře, 42 x 28,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1928, signováno vpravo dole AH 28.
Provenience:
Z rodiny autora.

  • dosažená cena: 16 000 CZK