• PÁD LETADLA

133 | PÁD LETADLA

HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)

Tuš na papíře, 35,5 x 23,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 20. léta 20. st.
Provenience:
Z rodiny autora.

  • dosažená cena: 9 500 CZK